transprotec

Nasz Przedstawiciel Handlowy w Polsce:

tel. kom. +48 734 411 222
e-mail: biuro@transprotec.pl

ISO 9001

Impressum

transprotec GmbH
Bei der Neuen Münze 21
22145 Hamburg
Niemcy


Prezes: Ulrike Meyer-Froh


tel.: +49 (0)40 / 87 08 59 78 - 0
fax: +49 (0)40 / 87 08 59 78 - 9


e-mail: info@transprotec.de
Internet: www.transprotec.de


USt-IdNr.: DE259000964
Handelsregister Hamburg, HRB 105442Informacja do danych technicznych i opisu produktów

Wszystkie informacje techniczne zostały opracowane i zamieszczone z wielką starannością. Jednak nie można wykluczyć pojawienia
się błędów na naszej stronie internetowej. Firma Transprotec GmbH nie może zatem brać odpowiedzialności za poprawność wszystkich danych znajdujących się na naszych stronach. Niniejszym wyklucza to ponoszenie odpowiedzialności za umieszczone treści na swoich stronach internetowych.
Firma Transprotec GmbH zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian częściowo lub w całości, jak również do uzupełniania lub usuwania wiadomości, nie informując o zamieszczaniu tych zmian.


Prawo Autorskie

Zawartość tej strony jest chroniona prawem autorskim. Przekazywanie, zmiany, wykorzystywanie w celach komercyjnych lub wykorzystywanie na innych stronach internetowych i mediach jest zabronione. Jakiekolwiek powielanie, przekazywanie, lub przerabianie jest zabronione bez pisemnej zgody firmy transprotec GmbH. Hiperlinki przekierowują na strony z obcymi treściami. Mimo dokładnej kontroli firma transprotec GmbH w żadnej mierze nie ponosi odpowiedzialności za treści do przekierowywanych stron. Hiperlinki do strony firmy transprotec GmbH są jak najbardziej pożądane i dozwolone. Należy poprosić o aktywne hiperlinki.

 


© 2014
 

Pliki do pobrania| Sitemap | Impressum